Walsin Technologies WLCM1005Z0C1N5TB
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 13.3333%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0C1N5TB.
IHS
Datasheet11 pages6 years ago
Datasheet11 pages7 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0C1N5TB provided by its distributors.
FIXED IND 1.5NH 1A 100 MOHM SMD
MLCI 1005(0402) 1.5nH ±0.2nH