Walsin Technologies WLCM1005Z0C1N1TB
General Purpose Inductor, 0.0011uH, 18.1818%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0C1N1TB.
IHS
Datasheet11 pages6 years ago
Datasheet11 pages7 years ago
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0C1N1TB provided by its distributors.
FIXED IND 1.1NH 1A 80 MOHM SMD
MLCI 1005(0402) 1.1nH ±0.2nH