Walsin Technologies WLCM1005Z0B5N6TB
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 1.7857%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0B5N6TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0B5N6TB provided by its distributors.
FIXED IND 5.6NH 600MA 230 MOHM
MLCI 1005(0402) 5.6nH ±0.1nH