Walsin Technologies WLCM1005Z0B5N1TB
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 1.9608%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0B5N1TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0B5N1TB provided by its distributors.
FIXED IND 5.1NH 600MA 230 MOHM
MLCI 1005(0402) 5.1nH ±0.1nH