Walsin Technologies WLCM1005Z0B1N8TB
General Purpose Inductor, 0.0018uH, 5.5556%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0B1N8TB.
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0B1N8TB provided by its distributors.
FIXED IND 1.8NH 900MA 120 MOHM
MLCI 1005(0402) 1.8nH ±0.1nH