Walsin Technologies WLCM1005Z0B1N5TB
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 6.6667%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0B1N5TB.
IHS
Datasheet11 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
+156%
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0B1N5TB provided by its distributors.
100MHz 10GHz 1A 8@100MHz 1.5nH 100m¦¸ ¡À0.1nH 0402 1mm*500¦Ìm*550¦Ìm
INDUCTOR FIXED 1.5NH 0402
FIXED IND 1.5NH 1A 100 MOHM SMD
MLCI 1005(0402) 1.5nH ±0.1nH