Walsin Technologies WLCM1005Z0B1N0TB
General Purpose Inductor, 0.001uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0B1N0TB.
IHS
Datasheet11 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
-6.21%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0B1N0TB provided by its distributors.
100MHz 10GHz 1A 8@100MHz 1nH 80m¦¸ ¡À0.1nH 0402 1mm*500¦Ìm*550¦Ìm
INDUCTOR FIXED 1.0NH 0402
FIXED IND 1NH 1A 80 MOHM SMD
MLCI 1005(0402) 1.0nH ±0.1nH