Walsin Technologies WLCM0603Z0S3N8TB
General Purpose Inductor, 0.0038uH, 7.8947%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603Z0S3N8TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603Z0S3N8TB provided by its distributors.
FIXED IND 3.8NH 400MA 300 MOHM
MLCI 0603(0201) 3.8nH±0.3nH