Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N6TB
General Purpose Inductor, 0.0026uH, 11.5385%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N6TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N6TB provided by its distributors.
FIXED IND 2.6NH 450MA 250 MOHM
MLCI 0603(0201) 2.6nH±0.3nH