Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N5TB
General Purpose Inductor, 0.0025uH, 12%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N5TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N5TB provided by its distributors.
FIXED IND 2.5NH 450MA 240 MOHM
MLCI 0603(0201) 2.5nH±0.3nH