Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N4TB
General Purpose Inductor, 0.0024uH, 12.5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N4TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N4TB provided by its distributors.
FIXED IND 2.4NH 450MA 240 MOHM
MLCI 0603(0201) 2.4nH ±0.3nH