Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N2TB
General Purpose Inductor, 0.0022uH, 13.6364%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N2TB.
IHS
Datasheet11 pages6 years ago
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N2TB provided by its distributors.
FIXED IND 2.2NH 450MA 220 MOHM
MLCI 0603(0201) 2.2nH ±0.3nH