Walsin Technologies WLCM0603Z0S1N2TB
General Purpose Inductor, 0.0012uH, 25%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603Z0S1N2TB.
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603Z0S1N2TB provided by its distributors.
FIXED IND 1.2NH 600MA 140 MOHM
MLCI 0603(0201) 1.2nH ±0.3nH