Walsin Technologies WLCM0603Z0C3N7TB
General Purpose Inductor, 0.0037uH, 5.4054%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603Z0C3N7TB.
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603Z0C3N7TB provided by its distributors.
FIXED IND 3.7NH 400MA 300 MOHM
MLCI 0603(0201) 3.7nH±0.2nH