Walsin Technologies WLCM0603Z0C3N5TB
General Purpose Inductor, 0.0035uH, 5.7143%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603Z0C3N5TB.
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603Z0C3N5TB provided by its distributors.
FIXED IND 3.5NH 400MA 300 MOHM
MLCI 0603(0201) 3.5nH±0.2nH