Walsin Technologies WLCM0603Z0B3N7TB
General Purpose Inductor, 0.0037uH, 2.7027%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603Z0B3N7TB.
IHS
Datasheet11 pages6 years ago
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603Z0B3N7TB provided by its distributors.
FIXED IND 3.7NH 400MA 300 MOHM
MLCI 0603(0201) 3.7nH±0.1nH