Walsin Technologies WLCM0603Z0B1N3TB
General Purpose Inductor, 0.0013uH, 7.6923%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603Z0B1N3TB.
IHS
Datasheet11 pages6 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603Z0B1N3TB provided by its distributors.
FIXED IND 1.3NH 600MA 140 MOHM
MLCI 0603(0201) 1.3nH ±0.1nH