Walsin Technologies WLCM0603TGC3N9TB
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 5.1282%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603TGC3N9TB.
IHS
Datasheet19 pages3 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603TGC3N9TB provided by its distributors.
FIXED IND 3.9NH 350MA 350 MOHM
MLCI 0603(0201) 3.9nH±0.2nH