Walsin Technologies WLCM0603TGC3N1TB
General Purpose Inductor, 0.0031uH, 6.4516%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603TGC3N1TB.
IHS
Datasheet19 pages3 years ago
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603TGC3N1TB provided by its distributors.
FIXED IND 3.1NH 450MA 300 MOHM
MLCI 0603(0201) 3.1nH±0.2nH