Walsin Technologies WLCM0603TGC1N7TB
General Purpose Inductor, 0.0017uH, 11.7647%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603TGC1N7TB.
IHS
Datasheet19 pages3 years ago
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603TGC1N7TB provided by its distributors.
FIXED IND 1.7NH 500MA 190 MOHM
MLCI 0603(0201) 1.7nH±0.2nH