Walsin Technologies WLCM0603TGC1N4TB
General Purpose Inductor, 0.0014uH, 14.2857%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM0603TGC1N4TB.
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM0603TGC1N4TB provided by its distributors.
FIXED IND 1.4NH 600MA 150 MOHM
MLCI 0603(0201) 1.4nH±0.2nH