Walsin Technologies WLBD1005HCU221TL
Ferrite Bead 220 Ohm 0402 1LN
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLBD1005HCU221TL.
IHS
Datasheet16 pages3 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLBD1005HCU221TL provided by its distributors.
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.8A, 2 Pin(s)