Voltronics NMAJ40HV
Capacitor, Variable, Film-poly Tetrafluoroethylene, 1000 V, 1.5 Pf - 40 Pf, Horizontal Adjuster, Surface Mount
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Voltronics NMAJ40HV.
Master Electronics
Datasheet0 pages0 years ago
Descriptions
Descriptions of Voltronics NMAJ40HV provided by its distributors.
1.5 - 40PF 1KV