Vishay Z33061731000J6C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 100ohm, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay Z33061731000J6C000.
IHS
Datasheet7 pages9 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay Z33061731000J6C000 provided by its distributors.