Vishay Z32041433309J6C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33ohm, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay Z32041433309J6C000.
IHS
Datasheet7 pages9 years ago
Inventory History
3 month trend:
+9.70%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-06-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay Z32041433309J6C000 provided by its distributors.
Resistor, 33 Ohm, 5%, 3 W, Axial Leaded, Wirewound, Flame Proof
Res Wirewound 33 Ohm 5% 3W 100ppm/C to 180ppm/C Ceramic AXL Ammo