Vishay Z32041433300J6C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetZ32041433300J6C00001K
4d
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay Z32041433300J6C000.
Supply Chain
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-06-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay Z32041433300J6C000 provided by its distributors.