Vishay Z32041414700K6C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 470ohm, 10% +/-Tol, -10, -80ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetZ32041414700K6C00001K
3d
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay Z32041414700K6C000.
Supply Chain
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay Z32041414700K6C000 provided by its distributors.
Res Wirewound 470 Ohm 10% 3W -80ppm/C to -10ppm/C Ceramic AXL Ammo
Wirewound Resistor 3W, 470Ohm, 10%