Vishay Z32041412200K6C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 220ohm, 10% +/-Tol, -10, -80ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay Z32041412200K6C000.
IHS
Datasheet7 pages9 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Vishay Z32041412200K6C000 provided by its distributors.
Res Wirewound 220 Ohm 10% 3W -80ppm/C to -10ppm/C Ceramic AXL Ammo
Wirewound Resistor 3W, 220Ohm, 10%
220¦¸ ¡À10% 3W -80ppm/¡æ~-10ppm/¡æ 13mm