Vishay Z32041412200J6C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 220ohm, 5% +/-Tol, -10, -80ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay Z32041412200J6C000.
IHS
Datasheet7 pages9 years ago
TME
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-100%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-06-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay Z32041412200J6C000 provided by its distributors.
Res Wirewound 220 Ohm 5% 3W -80ppm/C to -10ppm/C Ceramic AXL Ammo Pack
WW Resistor 0614 3W 5% 220R Taped