Vishay WKO392MCPQG0KR
WKO Series Ø16x5mm 3.9 nF 440/300 VAC ±20 % K4000 AC Line Ceramic Disc Capacitor
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay WKO392MCPQG0KR.
Future Electronics
Datasheet3 pages16 years ago
Datasheet3 pages17 years ago
Descriptions
Descriptions of Vishay WKO392MCPQG0KR provided by its distributors.
Wko X440Y300Vac 3,9Nf ±20% K4000 E3 |Vishay WKO392MCPQG0KR
WKO X440Y300VAC 3900pF ±20% Y5U BULK E3
CAP CER 3900PF 440VAC Y5U RADIAL