Vishay WK202070C4753F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 475000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C4753F220002K
3d
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay WK202070C4753F2200.
Descriptions
Descriptions of Vishay WK202070C4753F2200 provided by its distributors.
Resistor High Pulse Metal Oxide 475k Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 475K 50 1% A2