Vishay WK202070A7509J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 75ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A7509J220002K
4d
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay WK202070A7509J2200.
Descriptions
Descriptions of Vishay WK202070A7509J2200 provided by its distributors.
Resistor High Pulse Metal Oxide 75 Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 75R 200 5% A2