Vishay WK202070A7503J2200
Res Metal Oxide 750kOhm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial Box
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A7503J220002K
3d
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay WK202070A7503J2200.
Supply Chain
Country of OriginIndia
Descriptions
Descriptions of Vishay WK202070A7503J2200 provided by its distributors.
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 750000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WK2 750K 200 5% A2