Vishay WK202070A4709J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 47ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay WK202070A4709J2200.
IHS
Datasheet9 pages10 years ago
TME
Burklin Elektronik
Inventory History
3 month trend:
+50.73%
Supply Chain
Country of OriginIndia
Descriptions
Descriptions of Vishay WK202070A4709J2200 provided by its distributors.
Resistor 0207 1W 5% 47R Taped
WK2 47R 200 5% A2