Vishay WK202070A3001J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay WK202070A3001J2200.
Descriptions
Descriptions of Vishay WK202070A3001J2200 provided by its distributors.
WK2 3,0K 5% 1,0W TK200
WK2 3K0 200 5% A2