Vishay WK202070A1103J2200
Res Metal Oxide 110kOhm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial Box
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A1103J220002K
4d
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay WK202070A1103J2200.
IHS
Datasheet9 pages10 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay WK202070A1103J2200 provided by its distributors.
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 110000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WK2 110K 200 5% A2