Vishay VJ1210V106ZXJTW1BC
Multilayer Ceramic Capacitor, 10 uF, 16 V, -20, +80%, Y5V, 1210 [3225 Metric]
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay VJ1210V106ZXJTW1BC.
IHS
Datasheet15 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
-15.54%