Vishay RN65E1583F
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 158000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
BiscoRN65E1583F140
9h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay RN65E1583F.
IHS
Datasheet4 pages25 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay RN65E1583F provided by its distributors.