Vishay PTN0805E3482BST1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.2W, 34800ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay PTN0805E3482BST1.
IHS
Datasheet5 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%