Vishay MIC5000BFLMGNHT5
Microwave Resistor, 0402, 50 Ohm
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay MIC5000BFLMGNHT5.
Inventory History
3 month trend:
+76.69%
CAD Models
Download Vishay MIC5000BFLMGNHT5 symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
sourceeCADmCADFILES
EE Concierge
SymbolFootprint
The partner site will open in a new tab when downloading their CAD models
By downloading CAD models from Octopart, you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy.
Descriptions
Descriptions of Vishay MIC5000BFLMGNHT5 provided by its distributors.
1% ¡À200ppm/¡æ 50¦¸ 125mW 0402 1mm*500¦Ìm*300¦Ìm
MIC 50 1% 200PPM MIC AU NONE H T5