Vishay GA0603Y103KXXAP31G
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 0603
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay GA0603Y103KXXAP31G.
IHS
Datasheet20 pages3 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay GA0603Y103KXXAP31G provided by its distributors.
CAP CER 10000PF 25V X7R 0603