Vishay CRCW2512487RFKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 487ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay CRCW2512487RFKTG.
IHS
Datasheet10 pages3 years ago
Datasheet8 pages15 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay CRCW2512487RFKTG provided by its distributors.
RES SMD 487 OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 487 1% 100 R67