Vishay CRCW12061783FRT1
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 178000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay CRCW12061783FRT1.
IHS
Datasheet6 pages23 years ago
Datasheet2 pages0 years ago
Sierra IC
Introduction Date1998-10-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay CRCW12061783FRT1 provided by its distributors.