Vishay CRCW060324K0DHEAP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 24000ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay CRCW060324K0DHEAP.
IHS
Datasheet8 pages3 years ago
Upverter
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay CRCW060324K0DHEAP provided by its distributors.
RES SMD 24K OHM 0.5% 1/10W 0603