Vishay CRCW0402-1212FRT7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 12100ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay CRCW0402-1212FRT7.
IHS
Datasheet6 pages23 years ago
Sierra IC
Supply Chain
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-04-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay CRCW0402-1212FRT7 provided by its distributors.