Vishay CRA06S08322R0FTA
Res Thick Film Array 22 Ohm 1% ±100ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay CRA06S08322R0FTA.
IHS
Datasheet4 pages9 years ago
Datasheet5 pages20 years ago
element14 APAC
Newark
CAD Models
Download Vishay CRA06S08322R0FTA symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
sourceeCADmCADFILES
Component Search Engine
SymbolFootprint
3DDownload
Ultra Librarian
SymbolFootprint
Download
The partner site will open in a new tab when downloading their CAD models
By downloading CAD models from Octopart, you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy.
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Related Parts
PanasonicEXB-N8V220JX
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
CTS Components741X083220JP
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Medical T/R
CTS Components742C083220JP
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Medical T/R
Resistor, Array, 22 Ohm, ± 5%, 252 mW, 4 Resistors, Isolated, 1206 [3216 Metric], Concave, Surface Mount, Thick Film
CRA04S Series 4 Element 22 Ohm ± 5 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
Resistor, Array, 22 Ohm, ± 5%, 254 mW, 4 Resistors, Isolated, 1206 [3216 Metric], Convex, Surface Mount, Thick Film
Descriptions
Descriptions of Vishay CRA06S08322R0FTA provided by its distributors.
Res Ntwk,thick Film,22Ohms,50Wv,1+/-% Tol,100Ppm-Tc,1206-Case
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RESISTOR, 22OHM, 0.063W, +/-1%; Resistance: 22ohm; Product Range: CRA06 Series; No. of Elements: 4Elements; Network Circuit Type: Isolated; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; No. of Pins: 8Pins; Voltage Rating: 50V; Power