Vishay CPF347R500FKEE6
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 47.5ohm, 500V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay CPF347R500FKEE6.
IHS
Datasheet4 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
-0.21%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay CPF347R500FKEE6 provided by its distributors.
CPF-3 47.5 1% T-1 EE6 e3
47.5 OHM 1% 100PPM 3W