Vishay CPF-110R0FT-1
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 10ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
BiscoCPF-110R0FT-15
16h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay CPF-110R0FT-1.
IHS
Datasheet2 pages23 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay CPF-110R0FT-1 provided by its distributors.