Vishay CCF502871F
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2870ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
QuestCCF50-2871F2,221
11h
BiscoCCF502871F1,820
19h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay CCF502871F.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2002-02-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-12-31
LTD Date2019-06-25
Descriptions
Descriptions of Vishay CCF502871F provided by its distributors.