Vishay WSR3R0133FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.0133ohm, 0.2V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay WSR3R0133FEA.
Descriptions
Descriptions of Vishay WSR3R0133FEA provided by its distributors.
Res Metal Strip 4527 13.3MilliOhm 1% 3W ±75ppm/°C Molded T/R
RES 0.0133 OHM 1% 3W 4527
WSR-3 .0133 1% EA e2